GE_KIT_GTS18HGNRWW_GDF535PGRWW_JGBS30DEKWW_JVM3160DFWW
At a Glance
Ends Jun 03
This package includes these products
GE® 30" White Freestanding Gas Range
Model #: JGBS30DEKWW
Qty: 1
Model #: JVM3160DFWW
Ends Jun 03
Qty: 1
GE® 28" 17.5 Cu. Ft. White Freestanding Top Freezer Refrigerator
Model #: GTS18HGNRWW
GE® 24" White Front Control Built-In Dishwasher