LG_KIT_LF24Z6530S_LDNTH753S_LSEL6337XE_MVEL2033F
At a Glance
LG Buy More Save More Rebate
Shop eligible items
  • Buy 2
  • Buy 3
  • Buy 4+
  • 4 LG STUDIO
Additional Savings Available
This package includes these products
Model #: MVEL2033F
Qty: 1
Model #: LF24Z6530S
Qty: 1
LG 30" PrintProof® Stainless Steel Slide-In Electric Range
Model #: LSEL6337XE
No matter what’s on the menu, the LG 3-in-1 element is up for the challenge. Go from 12” to 9” to 6” with just a turn, for the flexibility to cook a huge pot of chili or simmer a small pan of sauce in the same spot, without having to move pans around. With the 3-in-1 element, you’ll always have the right size and power when you need it.
LG 24" PrintProof™ Stainless Steel Top Control Built-In Dishwasher with FlushFit Design and Dynamic Heat Dry™